Ty náš Myšáčku, všechno NEJ! Máš teď období NE, to já znám, i když si své první NE NEpamatuju. Házíš sebou o zem vytrénovaně, opatrně, roztomile a hlavně účelově. No a co – MÁME TĚ MOC RÁDI. Až budeš větší kluk, byla by sranda trucovat v tomto stylu. Vymyslíš si něco míň nápadného, třeba budeš chodit dozadu jako rak. Pohrála jsem si s tvojí fotičkou v počítači (ta samá fotka, jen jsem při přefocování z obrazovky různě nakláněla foťák). A co mi vyšlo? Andílek i čertík. Říkám si, a tobě taky: I když jsi chvílemi čertík, tak jsi pořád pořád pořád ANDÍLEK!

Omlouvám se za tu poslední fotku, ach jo. Proč se mi vybarvila jako kvítko z čertovy zahrádky? Vím, proč asi. Před přefocováním jsem nechtěně na něco klikla, a byla jsem počítačem informována, že je konec období masopustu, konec maškar. Takže tak. Promiň, Samíku, vždyť ty si náš hezký chlapeček!

Ještě něco: Jednou andílkem, jindy tygříkem umí být i naše toulavé kotě. Posílám fotky, abys viděl. Do sbírky koček na vašem dvorku přidávám ještě drobounkou kočičku, takovou tam nemáte.